Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /nfs/c04/h02/mnt/181028/domains/kuzeydagcilik.com/html/v1.5/libs/browserDetection.php on line 26
Kuzey Endüstriyel Dağcılık | Şev Stabilizasyonu | Yamaç Stabilitesi | Kaya Düşürme :: Montaj İşleri
:: KUZEY - MONTAJ ve SÖKÜM

Yüksekte Emniyetli Çalışma" ve "İple Erişim" konularında sektörümüzün öncüsü ve lideri olan KUZEY DAĞCILIK her konuda olduğu gibi Montaj ve inşaat sektöründe de hizmet veren en büyük ve en deneyimli "endüstriyel dağcılık" firmasıdır. Ekiplerimi yüksek yapı ve inşaatlarda binlerce saatlik çalışmalar gerçekleştirmiştir.

KUZEY END, çeşitli inşaatlarda ve yüksek yapılarda, vinç yardımıyla ve genellikle yüksekte çalışma konusunda uzmanlığı olmayan personelle yapılan işlerin bütün dezavantajlarından arınmış güvenli ve ekonomik servisler vermektedir.

Tamamı konusunda uzman personelden oluşan ekiplerimiz için erişimsiz olduğu düşünülen noktalarda ya da ulaşım güçlüğü olan yerlere çalışmak sorun değildir. Üstelik bu tür hayati tehlikeler taşıyan tür yerlerde iş yapmak için yüksek riskleri göze almamıza gerek duyulmayan sistemler içinde iş üretmekteyiz. Aynı zamanda, diğer yöntemlere göre çok daha hızlı olan iş üretme kapasitemiz sayesinde yüksekte montaj ve söküm işlerinde inşaat sektörüne eşsiz olanaklar sunuyoruz.

Yüksekte montaj, söküm ve diğer riskli inşaat uygulamalarında, uluslar arası akreditasyona sertifikalı uzman personel ve ekipmanlarla gerçekleştirdiğimiz montaj, söküm, onarım, bakım ve denetleme çalışmalarımız, inşaat uygulama ve risk maliyetlerinde önemli avantajlar sunmaktayız. İşe başlama ve bitirme hızımız ve özel yüksekte çalışma emniyeti tekniklerimiz sayesinde, geleneksel yöntemlerle gerçekleştirilmesi birçok soruna yola açabilecek zorlu işler, KUZEY END tarafından verimli ve güvenli bir şekilde çözülmektedir.

METAL YAPI MONTAJI 1. Çelik, Alüminyum Konstrüksiyon ve Panel Uygulamaları
  Yurdumuzun değişik noktalarında hızla gerçekleşmeye başlayan büyük yatırımların (endüstriyel tesisler, binalar, demiryolu ve karayolu köprüleri, çimento fabrikaları, liman ve tersane vinçleri, vb.) çelik konstrüksiyon imalatı ve gerektiğinde sökümü, kalite ve iş güvenliğinden ödün vermeyen şirketimiz, sizlere gereksinim duyduğunuz erişimi güç noktalarda hizmet vermektedir.
 2. Hat Gerdirme operasyonları
  Var olan teleferik hatlarının denetlenmesi
  Manuel teleferik hattının kurulması
 3. Vinçsiz, Yük Çekme, Kaldırma 
  Kuzey Dağcılık uzun zamandır uyguladığı iple erişim sistemleri doğrultusunda standart kaldırma, gerdirme ve çekme operasyonlarında yeni ekipmanları ve erişimi güç yerlerde klasik yöntemlere alternatiflerle karşınıza çıkmaktadır.

ÇATI KAPLAMA MONTAJ, DEĞİŞİM VE ONARIM İŞLERİ

 1. Uzay ve Metal Çatı Montajı, onarımı
  Yapılardaki en riskli çalışma bölgelerinden olan çatı kaplaması ve montajı gibi görece tehlikenin çok olduğu yerlerde Kuzey, size güvenli ve pratik çözümler sunmaktadır. Daha önceden yapmış olduğumuz çalışmalarla sizlere tahminlerinizin ötesinde hizmet vermektedir.
 2. Membran Çatı Montaj ve Onarım
  Çadırlar
  ETFE ve Membran Uygulama
  ETFE ve Membran Değişimi, Tamiratı

BAĞLANTI NOKTALARINDAKİ KONTROL VE TORKLAMA İŞLERİ

Erişimi güç yerlerde yapılan tork uygulamalarında sunduğumuz çözümler, ölçümlerin verimli yapılmasını sağlar. Tecrübeli  operatörlerimiz ise, bu verilerin hatasız olarak toplanmasını sağlayarak yüklenicilere hızlı ve ekonomik bir alternatif sunar. Sadece tork ölçümünden bağımsız olarak uygulanabileceği gibi, veri toplama, iş planlama ve raporlama hizmetleri ile de KUZEY, işlerinizde çözüm ortağınızdır.

SEKTÖREL UYGULAMALAR 1. Telekominikasyon ve Rüzgar Ölçüm Antenleri Montajı
  Telekomünikasyon, Rüzgâr Kuleleri Montajı
  Telekomünikasyon Anten ve RRU Montajı ve Tamiratı
  Kule Söküm ve Nakil Hizmetleri
 2. Demiryolu ve Karayolu Köprüleri, Üstgeçitler ve Viyadükler
  Tahribatsız Muayene
  Bağlantı Noktaları Denetlemesi
  Gözle ve NDT Teknikleri ile Denetleme
  Basit Tamirat
 3. Çimento Fabrikalarının Yüksek Elemanları
  Kapalı Alanların Temizliği
  Kapalı Alanların Kontrolleri
  Plaka Değişimleri ve Her Türlü Boru Montajı ve Değişimi
  Elektrik Ekipmanları Uygulamaları